Pasiruošimas kelionei kemperiu: 5 esminės taisyklės

Kelionės kemperiais vis labiau populiarėja. Taip, keliauti lėktuvu yra kur kas greičiau, dažnai ir paprasčiau, tačiau tai trukdo patirti labai daug gerų emocijų, kurios gaunamos keliaujant su žeme važiuojančia transporto priemone.

Pasiruošimas kelionei kemperiu: 5 esminės taisyklės

Žinoma, keliauti su mašina – toli gražu ne taip patogu. mažai vietos, ribotas daiktų skaičius, galiausiai, tenka praustis upėse, o tualeto reikalus atlikti miške. Kemperiai, tuo tarpu, tampa tikrai labai patogia alternatyva. Tai yra tarsi namas ant ratų su visais svarbiausiais patogumais.

Planuojate ir Jūs pirmą kelionę kemperiu? Pateiksime 5 svarbiausias taisykles, kurios padės tinkamai pasiruošti.

 1. Virtuvės įranga
  Įranga kemperiams yra labai įvairi ir svarbu rinktis tokią, kuri atitinka žmonių, kurie keliaus, ir pačios transporto priemonės poreikius bei galimybes. Dažniausiai virtuvei reikia skirti daugiau dėmesio, kadangi tiki smagus ir sveikas maistas bus reikalingas ir naudingas Jūsų organizmui. Virtuvės reikmenis apima ne tik buitinė technika, tačiau taip pat ir indai.
 2. Miegojimas – svarbiausia
  Kai virtuvė jau yra tinkamai sutvarkyta – reikia daugiau dėmesio skirti vietai, kurioje bus miegama. Taip patenkinsite savo fiziologinius poreikius ir tuo pačiu bet kokia kelionė tikrai bus smagi ir neatsiejama nuo geros savijautos. Miegui reikia ne tik lovos, tačiau ir odai malonios patalynės, kuri padės nakties metu išvengti perkaitimų.
 3. Ne tik važiavimas ir plano susidėliojimas
  Daugeliui žmonių kelionės kemperiu siejasi tik su važiavimu. Tai nėra tikslu. Kelionės kemperiais yra skirtos pamatyti kuo daugiau kraštų, vietų, patirti kuo daugiau nuotykių. Taigi, planuojantis maršrutą reikia nepamiršti ir poilsio zonų. Tokių vietų, kuriose susipažinsite su tam tikros šalies arba Lietuvos regiono ypatumais.
 4. Kemperio tvarkymo priemonės
  Taip pat su savimi visada reikia pasiimti ir bazines priemones, kurios gali padėti sutvarkyti kelyje iškilusias problemas. Visada geriausia yra įsigyti komplektus, kuriuose matyti patys svarbiausi daiktai skirti bet kokiai galimai avarinei situacijai.
 5. Daugiau laiko
  Galiausiai, planuojant keliones siūlome joms skirti kuo daugiau laiko. Nereikia skubėti. Tokiu atveju nepavyks patirti visų geriausių emocijų, kurių ir yra siekiama kelionių metų. Visada turėkite laiko avansu.
  Kemperistai teigia, kad ši pramoga užkrečia. Dažniausiai kartą pabandžius norisi vėl ir vėl mėgautis, bandyti, norisi atrasti naujas kryptis. Dažnai pirmą kartą keliaujama su nuomotu kemperiu, o antra kelionė jau būna su nuosavu. To Jums ir linkime.
Interneto vizija